Verkkokauppa on nyt julkaistu

Uusi verkkokauppa on nyt julkaistu. Olemme halunneet erityisesti panostaa verkkokaupan nopeuteen ja mobiilikäyttöön. Verkkokaupan tuotevalikoimaan kuuluvat laadukkaat ensiaputarvikkeet ja täysin uudet koodipaketit. Valikoima tulee laajentumaan melko nopeasti uusilla tuotteilla ja palveluilla.

Koodipakettien sisältämät koodit oikeuttaa lunastamaan esimerkiksi jonkin seuraavista kursseista: työturvallisuuskorttikoulutus, ensiapukoulutus 8h, ennakoivan ajon koulutus, digipiirturikurssi. Koodin voi käyttää koulutuksiin, joiden suositushinta on korkeintaan 125€. Kalliimmat koulutukset eivät kuulu koodipaketin piiriin. Koodien lunastamisen jälkeen.

Siirry verkkokauppaan


Tervetuloa tutustumaan!Ennakkojulkaisu

Koulutuskeskuksen mobiiliapplikaatio aina mukanasi

Jonon ohi kertaheitolla

Kiitos! Sinut on lisätty odotuslistalle. Lähetämme kutsun sinulle sähköpostiin.
Jotain meni pieleen. Kokeile myöhemmin uudestaan.

Liity betatestaajaksi ja käytä uutta applikaatiota ensimmäisten joukossa. VIP-käyttäjänä saat jatkossa tuntuvia etuja.